Top image Top image

ВАШІ НАЙСКЛАДНІШІ
ВИКЛИКИ —
НАША СПРОМОЖНІСТЬ
ВИСОКОФАХОВИХ РІШЕНЬ.
СКОРОЧУЄМО ШЛЯХ ДО
ВАШИХ БІЗНЕС-ЦІЛЕЙ.

After title image After title image Symbol Arrow
ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО
експерт & партнер
Expert

Олександр Денисенко — візіонер, експерт з брендингу, маркетингу та медіа-комунікацій; кінорежисер, лауреат численних міжнародних відзнак та нагород, учень і асистент володаря “Оскара” – Анджея Вайди; член Національної спілки польських кінематографістів (PFA).

Досвід роботи в кінематографі – “володарі всіх медіа”, філософська освіта та глибокі знання з психології, різнобічний стиль життя — усе це дозволило Олександру виплекати власне розуміння мистецтва комерційного сторітелінгу, клієнто-орієнтованої аналітики та бізнес-візіонерства.

“Відчуваючи тонкощі влучного месиджу, Олександр має талант створювати захопливі історії брендів, які здатні глибоко торкнути уми і серця людей. Не менш важливо для нас і те, що Олександр сповідує цінності нашої університетської спільноти і прагне своїм професійним досвідом допомогти нам у здійсненні нашої місії.”
о. др. Богдан Прах (ректор УКУ)
“Олександр Денисенко засвідчив свою фахову майстерність донесенням до аудиторії важливих послань за допомогою творів, які, розважаючи, водночас залишають після себе глибоке враження. До того ж Олександр зумів привернути увагу до своєї розробки завдяки своїй пристрасності, рішучості та маркетинговим вмінням. Ми, команда Chernobyl Children International, палко рекомендуємо Олександра як творця із бездоганною етикою праці та глибокою відданістю ідеалам соціальної справедливості.”
фонд Chernobyl Children International
“У час, коли на зміну моделі успіху через агресивність і домінантність приходить модель успіху через служіння та примноження суспільного блага, Олександр є винятково талановитим фахівцем, який спроможний асистувати бізнесам та брендам у здійсненні часто непростого, але неминучого переходу до нової парадигми успішності”.
Зоряна Кошулинська (психоаналітик,
керівник ДОЗ ЛОДА)
Освіта:
 • Магістр Філософії Львівський Національний Університет імені Iвана Франка (Львів, Україна)
 • Дизайн Мислення, Problem Solving FOCAL: Srtuctural Constellations (Швейцарія, Норвегія, Австрія)
 • Кiнорежисер Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
 • Сценарист Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
 • Креативний Продюсер Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
Рекомендаційні листи:
ХРИСТИНА МАКУЛОВИЧ
експерт & партнер
Expert

Христина Макулович — управлінець, експерт з корпоративних та стратегічних комунікацій, репутаційного та бренд-менеджменту; директор з маркетингу та комунікацій Українського католицького університету (2017-2019); візіонер компанії Елекс напрямку PR та комунікацій в Україні (2013-2018).

Успішний досвід консалтингу лідерів галузі ІТ, освіти, бізнес-управління, продаж, HR-маркетингу створив Христину як визнаного експерта галузі. Сфери її майстерності: формування високофахових команд та налагодження ефективних процесів; організація та модерування ділових переговорів; управління портфелем брендів та їх HR-позиціонування; творення комплексних рішень через гармонізацію потреб брендів, їх консументів та середовища.

“Христина Макулович — ефективний фасилітатор, що сприяє командам у доланні динамічних викликів; візіонер, що творить нові можливості для зростання бізнесів. Володіючи винятковою здатністю цілісно бачити внутрішні та зовнішні процеси організацій, Христина допомагає брендам проявити прихований потенціал, даруючи бізнесам нове дихання.”
EBA (Європейська Бізнес Асоціація)
“Високофаховість Христини Макулович в напрямках HR бренд-менеджменту, розвитку мережі внутрішніх комунікацій, CSR позиціонування є винятковою і заслуговує особливої відзнаки.”
Марія Мулява
(вик. директор ГалТранс-Логітcик)
Освіта:
 • Магістр економічної теорії Львівський Національний Університет імені Iвана Франка (Львів, Україна)
 • Менеджер з управління персоналом RTC
 • Діжитал маркетинг KmBS (Роман Гавриш)
 • Дизайн мислення LvBS (Олександр Акименко)
 • Нематеріальна мотивація команд KmBS (Анна Власова)
 • Успішне управління проектами LvBS (Сергій Потапенко)
 • Ефективна побудова команд KmBS
Рекомендаційні листи:
“ЯКЩО Я БАЧИВ ДАЛІ
ІНШИХ,
ТО ТОМУ, ЩО СТОЯВ НА
ПЛЕЧАХ ГІГАНТІВ.”
Ісаак Нютон
network
Співпрацюємо з провідними
експертами у психоаналізі,
бізнес-економіці, філософії
бізнесу, політології, історії,
культурології, психології,
лінгвістиці. Наша сила —
інтелектуальний траст.